O sobie

Kasia
Pracę w zawodzie kosmetyczki podjęłam w 2006 roku w moim rodzinnym mieście Słupsk. Miałam możliwość  poznawania tajników upiększania urody w jednym z najbardziej renomowanych salonów, pod skrzydłem doświadczonych specjalistek w kosmetyce.

W Siedlcach mieszkam od 2010 roku . Kreowanie wizerunku moich klientów, jest moją pasją niezależnie od miejsca zamieszkania. Począwszy od drobnych zabiegów jak henna czy regulacja , poprzez manicure, pedicure, zabiegi na twarz i ciało, kończąc na naturalnym makijażu permanentnym.

Swoją pracę wykonuję na najwyższym poziomie ze starannością i perfekcjonizmem w każdym detalu. Staram się pracować na kosmetykach najwyższej klasy, śledząc aktualne propozycje rynku.
Kosmetyka to moja pasja, praca której się w pełni oddaję, a najlepszą  „zapłatą” jest zadowolenie klienta.

Agata

Moją największą pasją jest stylizacja paznokci. Z zaangażowaniem śledzę nowe trendy i nowinki w kosmetyce. Studiuję kosmetologie, aby zdobywać jeszcze większą wiedze. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje przez udział w profesjonalnych kursach i szkoleniach. Staram się cały czas dążyć do perfekcji. Zadowolenie i uśmiech moich klientów jest największą motywacją.